Dogecoin (DOGE) Şişirilmiş Bir Balon Mu? Dogecoin’nin Elon Muskla İlişkisi Nedir?

  • Whatsapp
6356 - Dogecoin (DOGE) Şişirilmiş Bir Balon Mu? Dogecoin'nin Elon Muskla İlişkisi Nedir?

116821413 gettyimages 1299388500 - Dogecoin (DOGE) Şişirilmiş Bir Balon Mu? Dogecoin'nin Elon Muskla İlişkisi Nedir?
Dogecoin Efsanesi

Çıktığı günden bu yana %8.700 artan rakamları gören dogecoin 70 milyar dolarlık piyasa değeri ile herkesi ister istemez cüzdanına ekletmeyi başardı.Bir çok piyasa duyulmuş köklü coinleri sollayarak herkesi şaşırttı ama bunlara rağmen dogecoin güvenilir mi?
Çoğu insan için dogecoin bir espri coiniydi kimileri shitcoin desede kimileri için para kazanmak için büyük bir fırsat yaratıp alt tabakaya hitap ediyordu.
Bitecek ve çoğu insanı batıracak denilen bu shitcoin arkadaşımız çoğu kişiyi zengin etmiş ve düşmanlarını çatlatmış durumda. Önümüzdeki yıllarda nasıl bir hal alacağı merakla beklenen dogecoin
sizce bu piyasayı domine eden coinlerden biri olacak mı ? Bize sorarsanız olacak namı kötü olsada proje coini olmasada insanlar onu sahiplendi ve bağrına bastı bakalım bitcoini alt üst etmeye devam edecek mi?

Dogecoin Ve Elon Musk Birlikteliği

b 2042021rKrPVM1oEBUUBuf0yrirzyL7G - Dogecoin (DOGE) Şişirilmiş Bir Balon Mu? Dogecoin'nin Elon Muskla İlişkisi Nedir?

Gerçekten Elon Musk‘ın bir anda bu coine bağlanması ve robinhood edalarıyla insanlara bu coinin üzerinden zengin olma vaadi verip bir çok coin severi alt üst eden paylaşımlar yapması herkesi şaşırtıyor. Neredeyse bütün dünya tarafından saygı gören Elon doge tweetleriyle artık insanların tepkisini çekiyor insanlar artık tweetlerinin altında elona küfürler yağdırıyor.
Kimi doge severde biraz daha kazanmak için Elon’a tweetlerin altından gaza getiriyor. Ve üstüne üstelik elektirik araba firması olan elon Tesla markalı arabaları dogecoinle alıma açtığı için dahada güven sağlamaya başladı.
Bu sıralar doge killer namıyla yakın zamanda Binance borsasına giriş yapan  SHIBA INU (SHİB) Elon tarafından desteklenince herkes elonun deli olduğunu düşünmeye başladı ne yaptığını kimse anlamasada kimileri tarafından Elon cebine bakıyor ve bunu insanların zengin olma umutları üzerinden sürdürdüğü ön görülüyor.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR!  Chz Coin Geleceği Nedir? Chz Coin Alınır Mı? (Chiliz)

Dogecoin insanları daha çok zengin edip yeni milyarderler ortaya çıkarmaya devam mı edecek ? Yoksa herkesin batmasını ve kaybetmesini mi sağlayacak şimdilik bir muamma.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

Related posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir