Protez Tırnak Ne Kadar Kalıcıdır?

  • Whatsapp
Protez Tirnak Ne Kadar Kalicidir bedavadanbilgii - Protez Tırnak Ne Kadar Kalıcıdır?

Protez Tırnak Ne Kadar Kalıcıdır?

Protez tırnak ne kadar kalıcıdır? Protez tırnağın normal olarak hayatınızın sonuna kadar kalıcılığı yoktur veya deri altına koyulan protezler gibi kalıcılığı sonsuza kadar değildir. Protez tırnağın bir ömrü vardır fakat şöyle ki bu kalıcılığı siz ve yaptırdığınız yer belirliyor. Gerçekten sizin tırnak tipinize ve dolgunluğuna göre güzel çalışan bir firmaya yaptırırsanız kalıcılığı 3-4 haftaya kadar uzayabiliyor fakat bunu azaltan kısmı sizin kullanma şeklinizdir sizin tırnağınızın uzama süresidir elinizin normal bir insana göre suya giriş çıkışına paralel olarak tırnak uzunluğunuz ne kadar hızlı sürerse protez tırnağınızın süresi o kadar kısa olacaktır çünkü alttan gelen tırnağınız artık uzamış ve protez tırnağınızın atması için gerekli sebebi verir

Ve çarpmaya bağlı ve yemeye bağlı olarak protez tırnağınızınız ömrünü kısaltabilir sebeplerde vardır , tırnağınızı sert bir yere çarparsanız çarpma şiddetine bağlı olarak protez tırnak ya zarar görüp yada düşecektir o yüzden normal tırnağınıza nasıl dikkat ediyorsanız protez tırnağa iki katı daha çok dikkat etmeniz gerekecektir. Naturel protez tırnak
Tırnak yeme huyunuz varsa , ki protez yaptıranların çoğu bu huyu yenmek için yaptırıyor bazı heyecanlandığınız korktuğunuz anlarda protez tırnağı unutup onu yemeye çalışmak gibi olaylar yaşayabilirsiniz. Protez tırnak nasıl yapılır? Bu da doğal olarak protez tırnağınızın düşmesine ve hasar görmesine sebep olacaktır. Aslında tüm bu yazımızda okuduğunuz şeylere dikkat ederseniz protez tırnağınıza maksimum ömür sağlayacaktır.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR!  Kaç Kere Saç Ekimi Olabilirim?

Protez Tirnak Ne Kadar Kalicidir - Protez Tırnak Ne Kadar Kalıcıdır?

Portez Tırnak Bakımı?

Protez tırnak bakımı 3 ila 4 hafta arasında kendini hissettirir seviyede olacaktır artık esnemeler ve açılmalar hissedeceksinizdir o yüzden biz aslında ilk bunları hissettiğinizde bakıma gitmenizi tercih ediyoruz çünkü bakım ile eski halini alacak ve alttan uzayan tırnağınıza bir zarar vermeyecek şekilde tekrar güzel bir tırnağa sahip olacaksınız. Protez tırnak iş ilanları Bizce 3 haftanın sonunda esneme ve açılma görmeden gidin. 1 hafta için uzayan tırnak yapınızın deforme olmasına ve protez tırnağınızın düşüp kötü bir görüntü yaratmasına engel olacaksınızdır.

Protez Tirnak Ne Kadar Kalicidir bedavadanbilgicom - Protez Tırnak Ne Kadar Kalıcıdır?

Portez Tırnağın Üstüne Oje Sürülür Mü?

Protez tırnağın üstüne oje sürülür mü sorusuna gelirsek protez tırnağın üzerine oje gönül rahatlığıyla sürebilirsiniz şöyle düşününün protez tırnak sertleştirilmiş dondurulmuş bir jel ve bu jelin üstüne bir oje sürülür mü? Evet sürülür. Fakat üstüne süreceğiniz ojeyi değiştirmek istediğiniz zaman aseton kullanırken çok dikkat etmeniz gerekmektedir.

Çünkü protez tırnağınızın yapışkanlarına zarar verebilir aseton güçlü bir çözücü kimyasaldır ve tırnak yapışkanını kolaylıkla sökebilir o yüzen tırnak bitişiğine ve sınırlarına çok yedirmeden kulak kaşıyıcısı ve peçete yardımı ile silin. Jel tırnak ve protez tırnak farkı nedir sorusu ise farklı bir başlık altında cevaplanabilir.

İstediğiniz kadar silip istediğiniz kadar oje sürebilirsiniz. Şuna dikkat etmek gerek protez tırnak bir protez olduğundan dolayı hiç bir zaman yüzde yüz doğal görüntü vermez bir çıkıklık hissedersiniz birde bunun üstüne iki kat oje olursa çok kötü bir görüntüye sahip olabilirsiniz bun dikkat edin.

İşte Protez Tırnağının Yaptırıp Deneyimleyen Bir Arkadaşımız

 

Protez Tırnak Yaptıran Ünlüler

  • Protez Tırnağı Rihanna

Protez tirnak yaptiran unluler bedavadanbilgi - Protez Tırnak Ne Kadar Kalıcıdır?

 

  • Protez Tırnağı Uç Noktalarda Yaşayan Cardi B

 

Protez Tirnak Kullanan Unluler bedavadanbilgi - Protez Tırnak Ne Kadar Kalıcıdır?

 

  • Evet sırada Queen’imiz Nicki Minaj ‘ın Protez Tırnakları

 

Protez tirnak yaptiran unluler Cardi B - Protez Tırnak Ne Kadar Kalıcıdır?

 

  • Bizim Queen’imiz Bülent Ersoy Ve Tırnakları

 

Protez Tirnak Yaptiran Unluler Bulent Ersoy bedavadanbilgi - Protez Tırnak Ne Kadar Kalıcıdır?

 

 

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

Related posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 comments

    1. Merhabalar songül hanım protez tırnağı yaptırdığınız yer çok önemli zaten makalemizde de belirttik artık günümüzde herkes protez tırnak yapmaya başladı artık bir dahakine yazımızı okuyup dikkat edersiniz 🙂